Yeni Ücretli Forum Www.CooKiYiSi.Tk Bekleriz.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Ücretli Forum Www.CooKiYiSi.Tk Bekleriz.!

Www.CooKiYiSi.Tk | Mutlaka bekleriz.!

KapıAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vakit Sensizliğin İlk Günü..

2 posters
YazarMesaj
Prens
Administrator
Administrator
Prens

Erkek
Aktiflik :
Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Right_bar_bleue

Güç :
Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Right_bar_bleue

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :
Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Right_bar_bleue

Takım : Vakit Sensizliğin İlk Günü.. F_bahc10
Ruh Halim : Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Images12
Dikkat : >>>| ρєѕιмιѕтρяєηѕ |--- ρяєηѕ&ѕнєηєм'мм<<<

Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Empty
MesajKonu: Vakit Sensizliğin İlk Günü..   Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 1:56 am

Vakit sensizliğin ilk günü zaman geçmiyor ... güne erken başladım, içimde bir his uyutmadı beni bütün gece.. gözlerini düşünerek dalmışım düşlere.... Düşündüm ayrılığı geride bıraktım koca bir yılı neler yaşamışım ne acılara göğüs germişim de ,aşk acısından kaçamamışım.. kimlere rest çekmişimde aşk acısı, kanatmış yüreğimi...

Şimdi yoksun hayatımda varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım.. her aşk kendi masalını yaratırmış bizim masalda kısa sürdü yine.. hep dediğin gibi yürek kendi istedi, kendi çekiyor acısını böle düşünüyorsun demi. HAYIR sensizlik, ne benim nede yüreğimin istediği di.. sadece mutlu bir bakış istedim senden birazda aşk kokan sevgini, yüreğini.. hep dedim ki sevdim sen bu yüreği vazgeçme bırakma.. düş sevdanın peşine.. düştüm ama yine kalp paramparça.. yine gün sensizliğin ertesi..

Aslında birazcık olsun hak etmedi sendeki yürek sevgimi. Kaldıramadı bende ki sevdanın derinliğini.. bazen düşünüyorum.. hata nerde diye ?? ve buldum galiba hata olan seni sevmek sana değer vermekti.. eğer birazcık olsun anlasaydın sevdamın dilinden koşar gelirdin ben istemeden.. neden mi.. çünkü aşk yürekten yaşanır, aşk ismini duydun zaman hayal kurmaktır.. aşk senin bende anlamayı başaramadığın derin duygulardır..

Biliyorum.. Artık yoksun.. üzülmüyorum, sitem etmiyorum.. sen orda gününü gün ederken yüreğim sızlamıyor.. sözlerin geçmiyor aklımdan ‘sen istedin hanımefendi’ deyişin geçmiyor yaralamıyor yüreğimi (yalan)......

Hep diyorsun ya çocuksun çocuka düşünüyorsun büyü artık..diye.

Şimdi çocuk yüreğim sesleniyor sana ; Evet ben istedim koca adam (madem o kadar büyüksün) sensizliği ben istedim.. neden mi ? seni biraz olsun mutlu görebilmek, sevginin samimiyetini ,seni seviyorum kelimesinin gerçekliğini anlamak için seçtim..ama anladım ki sen beni yüreğindeki sahipsiz duyguları temize çekmek için sevmişsin sen beni yarım bıraktığın düşlerini tamamlamak için sevmişsin aslında sen benimle hiç hayal kurmamışsın ya bu kadar mı basitti senin için.? hiç düşünmedin ki bu kızın yüreğindeki duygular !!!!!!!!

Bence büyüme vakti sende artık.. bilmiyorum, bulur musun başka bir ben daha senin bir lafına mutlu olup bir lafına dünyaya küsen.. yokluna aşık, varlığında senin için yaşayan bir ben daha bulur musun bilmiyorum... ama büyü artık.. büyükü hayatın ne getirdiğini gör.. gün gelir sert kayaya çarptığında ayakta durmasını öğren.. çünkü hayat o kadar acımasız ki hiç ummadın anda çıkartır sana hayatın gerçek yüzünü ummadın anda asık olur ve hiç ummadın anda yalnız kalırsın.. seni çok seviyor sanar yanılırsın.. elini tutar aldanırsın.. bilmezsin arkandan ne işler çevirdiğini sana asık sanırsın.. ve sonra yarı yolda kalırsın.. işte bu yüzden büyü ve dimdik ayakta dur..
Ve yine büyü ki kim seni seviyor delicesine, kim sana oyun oynuyor öğren..

Artık ne mi yapacağım; yüreğimde açtığım bembeyaz sayfalara yazcam seni.. ve bu senin okuduğun ilk ve son sayfa olacak...Bu sayfayla beraber askımı sevdamı özlemlerimi tutkumu hepsini kapatacağım..

Düşünüyorum da beklide uzun zamandır oynamak istediğin bir oyundu bu.. Önce habersiz ve dönüşü olmayacağını söylediğin gidişler..ardından seni seviyorumla geri dönüşler ve bana yaşattığın acı..

Bir süre kendimi toparlamam zor olabilir... belki bir msj belki bir mail gelir benden açma olur mu? okuma sana yazılanları.. daha öncede söylediğim gibi unutmaktan baksa bir çare yok unutmak zorundayım... seni yalan sevgileri sahte bakışları unutmak zorundayım..

Şimdi git.. ama lütfen beni bana bırak ve öle git.. alışım ben gitmelere bu seferde öle olsun.. İsyan etmeyeceğim artık her yeni güne sen yoksun diye.. şimdi yüreğimi de al ve git... git git.. bu yürekten artık giiit.!!!

Nasıl olsa bitecekti bu ask.. buda benim askımın son satırları.. artık sen diye bir şey olmayacak hayatımda.. neden mi çünkü sen yoksun ve kaybedecek bir şeyim de yok hayatımda!!!!
http://ozgurfrm.forumotion.co.uk
jeliboncan
Deneme Mod
Deneme Mod
jeliboncan

Kadın
Aktiflik :

Güç :

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :
Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Right_bar_bleue

Takım : Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Besikt10
Dikkat : <marquee><b>>>>Türkiye'nin Her Saniye Gelişen En Özgür Forumu<<<</b></marquee>

Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Empty
MesajKonu: Geri: Vakit Sensizliğin İlk Günü..   Vakit Sensizliğin İlk Günü.. Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 4:20 am

saol ellerine sağlık

Vakit Sensizliğin İlk Günü..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-