Yeni Ücretli Forum Www.CooKiYiSi.Tk Bekleriz.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Ücretli Forum Www.CooKiYiSi.Tk Bekleriz.!

Www.CooKiYiSi.Tk | Mutlaka bekleriz.!

KapıAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..?

2 posters
YazarMesaj
Prens
Administrator
Administrator
Prens

Erkek
Aktiflik :
ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Right_bar_bleue

Güç :
ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Right_bar_bleue

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :
ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Right_bar_bleue

Takım : ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? F_bahc10
Ruh Halim : ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Images12
Dikkat : >>>| ρєѕιмιѕтρяєηѕ |--- ρяєηѕ&ѕнєηєм'мм<<<

ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Empty
MesajKonu: ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..?   ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:10 am

Hanqi yüze baksam aklımda sen,o yüzde adeta sen!.. ama yaşıyorum işte seni... Başkalarında buluyorum seni... başkalarının yüzünde... Başkalarında...! Deliriyorum yavaş yavaş....

Odamdayım sevgili... Aklımda sen... gecenin sessizliğini bozan,derinden vuran bi sarkı kulaklarımda ' elbet birgün bulusacağız '... öyle mi diyorum ve sorduğumla kalıyorum.. Cevapsız şimdi bütün sorular... Anlamsız ve yersiz şimdi bu geceler...Bu hayat! Kim yaşar mesafelere ragmen bu sevdayı; bıkmadan...? Ve yine susuşlar karşımda.. yok yine bi cevap.... Tükeniyorum...bitiyorum... senin haberin yok... ben ölüyorum yavaş yavaş...bitiriyor beni bu caresizlik, susuşlar, askıda kalan sorular... hayat,her şey.. haberin yok ki sevgili, ölüyorum... Sen benden habersiz.. ben senden bihaber..!

Hep çiftlere bakıp, iç çekmekle gececek galiba ömrümüz... Hep hayallerle yaşıyacağız galiba bu sevdayı.. hep baska sevgililere bakıp avuntularla dolduracağız gönlümüzü, öyle mi dersin sevglim? 'Birlikte ama yaLnız' ımı oynuyoruz..anlamıyorum, neden ? biliyorum bu sorularım yine cevapsız kalıcak.. yine bi köşeye atacaksın, cevap vermiyeceksin...! biliyorum, ben yine kuruntulara kapılacağım... Senden yıne ses cıkmayacak... sıkılıyorum artık; boyle durmaktan, senden bihaber olmak beni yıpratıyor sevgili.. Sen görmüyorsun,ama ben bitiyorum.. Ölüyorum!! Umrunda mı acaba ?
http://ozgurfrm.forumotion.co.uk
jeliboncan
Deneme Mod
Deneme Mod
jeliboncan

Kadın
Aktiflik :

Güç :

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :
ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Right_bar_bleue

Takım : ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Besikt10
Dikkat : <marquee><b>>>>Türkiye'nin Her Saniye Gelişen En Özgür Forumu<<<</b></marquee>

ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Empty
MesajKonu: Geri: ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..?   ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..? Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 4:14 am

güselll:)

ÖLüyorum!! Umrunda mı Acaba..?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acaba?