Yeni Ücretli Forum Www.CooKiYiSi.Tk Bekleriz.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Ücretli Forum Www.CooKiYiSi.Tk Bekleriz.!

Www.CooKiYiSi.Tk | Mutlaka bekleriz.!

KapıAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...)

2 posters
YazarMesaj
Prens
Administrator
Administrator
Prens

Erkek
Aktiflik :
Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Right_bar_bleue

Güç :
Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Right_bar_bleue

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :
Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Right_bar_bleue

Takım : Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) F_bahc10
Ruh Halim : Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Images12
Dikkat : >>>| ρєѕιмιѕтρяєηѕ |--- ρяєηѕ&ѕнєηєм'мм<<<

Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Empty
MesajKonu: Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...)   Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:11 am

Sonu olmayan bir savaşın içindeyim. Sonu olmadığını bildiğim halde girdim bu savaşa, bile bile....
Şimdi dönüşü yok... kurtuluş hiç yok....
Hani insan kapılırya bir dalgaya, kapıldım gidiyorum... Nereye gidiyorum onuda bilmiyorum. Böyle bilinmezlikler içinde savaşıyorum kendimle....
Oysa benim bir düşüm vardı. Gerçekleştirmek istediğim düşlerim vardı. Tutunmuştum onlara, sarıldığımda kendimi güvende hissettiğim düşlerim.... Ve sana dair düşerim.... Sen....
Gittin....
Düşlerde gitti, düşlerimde....
Şimdi bir boşluktayım işte...
Biliyorum
Düşüyorum....

Düşerken bir dalgaya kapılıyorum, Nereye sürüklendiğimi bilmediğim hırçın bir dalga...
Götürüyor beni uzaklara... Yaşamak adına neyim varsa alıyor elimden bir bir...
Şimdi elimde kalan bir kalemim var. Aldım elime yaşama dair birşeyler yazmak istiyorum. Sevgi adına, aşk adına...
Ama sen katili oldun hepsinin
Hiçbir duygum kalmadı....
Şimdi bana öğrettiğin tek şey var....
Kin ve Nefretim... Bu canavarı içimden sen söküp çıkardın sen...
Oysa nasılda seviyordum seni nasıl da sevgi doluydum sana karşı.
Sen görmedin, gördünde işine gelmedi.
Gitmek istiyorum, kaçmakk, bu şehirden kopmak istiyorum.
Bu şehir bana acı veriyor. Sen olmasan da hayalin karşımda her an. İşte acıtıyor canımı bu...
Evet terk etmeliyim bu şehri....
Çok şey aldı götürdü benden bu şehir... Benliğimi, umutlarımı, düşlerimi ve seni aldı götürdü içimden....
Bu bir özlemdir... ( Sevgiliye duyulan)
Bu bir aşktır.....( Hasreti çekilen)
Bu bir isyandır....( Hayata sövülen)
Ve Bu bir Nefrettir... ( sana...(duyulan)...)

Gidiyorum işte.....
Şimdi sana söylenecek Tek şey " benim çektiğimi çek...(me)...
http://ozgurfrm.forumotion.co.uk
jeliboncan
Deneme Mod
Deneme Mod
jeliboncan

Kadın
Aktiflik :

Güç :

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :
Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Right_bar_bleue

Takım : Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Besikt10
Dikkat : <marquee><b>>>>Türkiye'nin Her Saniye Gelişen En Özgür Forumu<<<</b></marquee>

Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Empty
MesajKonu: Geri: Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...)   Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...) Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 4:13 am

emeğine salık cnm

Ve bu bir Nefrettir...(Sana duyulan...)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» .:.:.Sadece Sana.:.:.
» Sana Anlatabilmek
» Sana seni Yaziyorum