Yeni Ücretli Forum Www.CooKiYiSi.Tk Bekleriz.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Ücretli Forum Www.CooKiYiSi.Tk Bekleriz.!

Www.CooKiYiSi.Tk | Mutlaka bekleriz.!

KapıAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Asabi AstroLog

2 posters
YazarMesaj
KumraLım
Deneme Mod
Deneme Mod
KumraLım

Kadın
Aktiflik :
Asabi AstroLog Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Asabi AstroLog Right_bar_bleue

Güç :
Asabi AstroLog Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Asabi AstroLog Right_bar_bleue

Deneyim :
Asabi AstroLog Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Asabi AstroLog Right_bar_bleue

Uyarı Çubuğu :
Asabi AstroLog Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Asabi AstroLog Right_bar_bleue

Dikkat : <marquee><b>>>>Türkiye'nin Her Saniye Gelişen En Özgür Forumu<<<</b></marquee>

Asabi AstroLog Empty
MesajKonu: Asabi AstroLog   Asabi AstroLog Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 5:43 am

Asabi AstroLog 01

Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

Chocolate olmayın
Afrika mı dersiniz, çöl sıcakları mı dersiniz ne derseniz deyin, kavrulacağımız bir hafta. Gezegeninizin güneşe yakın açı oluşturması nedeniyle de bu sıcaklıklardan en çok etkilenen burç siz olacaksınız. Aman diyeyim kafanıza şapka, mendil filan koyun da chocolate (çikolata gibi) olmayın. Gerçi amele yanığı size iyi gider ama...

Asabi AstroLog 02

Uyuşuk BOĞA
21 Nisan-20 Mayıs

Kapıdaki sütçü mü ‘Orgenekon’ mu?
Pek sakin bir haftayı geride bıraktınız ve gelecek haftanın da böylesine sakin geçeceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Gelen gidenden başınız bir hayli şişecek bu hafta. Kapıyı çalanın sütçü mü, yoksa Ergenekon davasını takip eden yetkililer mi olduğunu tahmin edemeyeceksiniz. Bari pencereyi açık unutmayın da cereyan yapmasın.

Asabi AstroLog 03

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran

İkinize selamlar
Burcun ikizi olur mu kardeşim ya? Bir kendiniz olamadınız gitti. Böyle bağımlı yaşamak, birine benzetilerek hayatı idame ettirmek nasıl mümkün oluyor? Bunu nasıl başarıyorsunuz hayret ediyorum. İkizinize selam ederim. Bu arada çoraplarınızı karıştırmayın ve lütfen aynı giysileri giyerek ortalarda salınmayın. Tuhaf görünüyorsunuz.

Asabi AstroLog 04

Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz

Bağdaş kurup oturuyorum
Her şey yalan be Yengeçler! Size ne söylersem söyleyeyim ciddiye alınacak bir tarafı yok aslında. Bohemliğiniz sârî olmalı ki bana da bulaştı. Sizin için kafa yormaktan hayata bakış açım değişti. Valla en güzel sizinkisi; tuzsuz aşım dertsiz başım felsefeniz önünde ayakkabı çıkarıyor ve bağdaş kurup oturuyorum yanınıza. Anlatın anlatın, heyecanlı oluyor.

Asabi AstroLog 05

Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos

Ne istiyorsunuz?
Ne istediğinizi bir adlandırıp dillendirseniz süper olacak ama sizin kafanız yelelerinizden daha karışık. Ancak bu kafa karışıklığı yerini sadece halı saha maçlarından pürüzsüz bir alana bırakıyor. Bu hafta alacağınız üç dört halı saha teklifinin hepsine birden atlamanız hayra alamet değil. Kolu bacağı kaptıracaksınız ama bakalım ne zaman?

Asabi AstroLog 06

Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül

Yarmayın beni
Sizin şu ayrıntı ve detaylar konusundaki takıntınız beni yarıp bitiriyor. Sizin yüzünüzden ikiye ayrılmış kayısı gibi kurudum. Ruhsuzun teki olduğunuz yetmiyor gibi bir de ‘onun kaşı kara, bunun rengi sarı’ gibi ipe sapa gelmez çıkışlarla millete cinnet geçirtiyorsunuz. Toplumsal bir gerilme yaşanacaksa bu sizin yüzünüzden olur söyleyeyim. Sizin için de bir iddianame hazırlayıp içeri aldırmak mümkün olsaydı?

Asabi AstroLog 07

Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim

Boyuta geeel!
Siz mi ayrı bir gezegende yaşıyorsunuz, biz mi bu dünyaya yanlış park ettik anlamıyorum ki? Aklınız birkaç metre yukarıda olduğundan konuştuğum lafların da kulağınıza ulaşma imkanı yok malumunuz. Bu sanatçı tripleriyle, bu vurdumduymazlık ve aymazlıkla hangi baltaya sap olursunuz bilemem. Hooop kime diyorum, aloo, boyut değiştir, geç karşıma da biraz konuşalım. Aloooo...

Asabi AstroLog 08

Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Doğduğunuza pişman olun
Geçmişle hesaplaşma noktasında ne kadar başarısız olduğunuzu bilmem söylememe gerek var mı? Bu yüzden de etrafınızda kimse kalmıyor işte. Günümü gün edeyim, sabah akşam çöp şiş yiyip, ipod dinleyeyim diyerek yaşanmaz ki? Duygusuzluğun da bir sınırı var canım. Bak pazar pazar gerdiniz yine beni? Doğduğunuza
arada bir pişman olsanız fena olmaz…

Asabi AstroLog 09

Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık

Gafile kelam, nafile kelam
Şahsen sizlerdeki yeteneksizlik duyusunun bu kadar gelişmiş olması size karşı olan hayranlığımı kat be kat artırıyor. Hem bu kadar yeteneksiz olup hem de bunu şakayla yorgan gibi örtmek nereden baksanız bir plaketi hak ettirir. Tek üzüldüğüm nokta sizin için bu kadar dil döküp, ellerimi yormuş olmamdır. Gafile kelam, nafile kelam çünkü.

Asabi AstroLog 10

Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak

Ha duvar ha tarumar
Bir evin dört duvarından tek farkınız sizin
arada bir inatçı olmanız olsa gerek. Sizi çözebilen bir insan evladı var ise ben de bu sihirli küremi kırıp bu mesleği bırakmazsam ne olayım. Aranızdan kayda değer bir vatan evladı gösterin, numunelik diye müzeye kaldırırım inan ki. Sizi ciddiye alıp yazanda kabahat. Tarumar olmuşsunuz haberiniz yok.

Asabi AstroLog 11

Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat

Ayna ayna güzel ayna
“Ayna ayna söyle bana? Benden daha güzel kim var bu dünyada?” diye soran kraliçe masalını hatırlıyorsunuz değil mi? İşte o kraliçe de kova burcundandı. Hadi o kraliçe idi, ya size ne oluyor kuzum? Kendinizi bulunmaz Hint kumaşı mı sanıyorsunuz? Biraz ayaklarınız yere bassın yahu. Tamam iyisiniz, hoşsunuz, zekisiniz de biraz da mütevazı olmayı deneseniz ne olur yani?

Asabi AstroLog 12

Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart

Komplo teoriniz hazır mı?
Ergenekondu, orgenekondu, kapatma davası derkene yine balıklar olarak bir dizi komplo teorisinin içine gömüldünüz. Bakalım ülkemizdeki bu yeni gelişmeler karşısında nasıl bir pozisyon alacaksınız merak ediyorum. Bu çabanıza bir şey demiyorum da, kafayı yemenizden endişe ediyorum. Gidin tatil yapıp rahatlaşın be. Memleketi siz mi kurtaracaksınız sanki. Memleket size kaldıysa vay halimize
Shenem
Administrator
Administrator
Shenem

Kadın
Aktiflik :

Güç :

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :

Dikkat : <marquee><b>>>>Türkiye'nin Her Saniye Gelişen En Özgür Forumu<<<</b></marquee>

Asabi AstroLog Empty
MesajKonu: Geri: Asabi AstroLog   Asabi AstroLog Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 7:44 am

paylaşm için saol :)
http://ozgurfrm.forumotion.co.uk/

Asabi AstroLog
1 sayfadaki 1 sayfası